יוזמות ושותפויות

יזמות כתפיסת עולם

 

כיאה לעוסקים בחדשנות, יזמות היא חלק בלתי נפרד מה-DNA שלנו. המרכז לחדשנות בלמידה שם לעצמו למטרה את מערכת ההשכלה הגבוהה באמצעות "יציאה" מחוץ לקופסה.

מעבר לתמיכה בסגל האוניברסיטה בחדשנות בהוראה, המרכז מפעיל מספר יוזמות של חדשנות אקדמית פורצת דרך:

 

יוזמת מסלול הקבלה החלופי

 

ערוץ קבלה ללא פסיכומטרי המופעל בשיתוף המזכירות הפדגוגית ומרכז הרישום. ערוץ קבלה חדש ודיגיטלי לאוניברסיטה המבוסס על קורסים מקוונים MOOCs. המסלול מאפשר למועמדים לאוניברסיטה להתקבל על סמך הצלחתם בבבחינות של קורסים אקדמיים מקוונים (למידה עצמאית) על גבי פלטפורמות דיגיטליות כמו קמפוסIL, קורסרה ו-edX. המבחנים נערכים פיזית באוניברסיטה. כל קורס מזכה ב-2 נקודות זכות אקדמיות. המסלול החדשני נשען על האמונה כי פוטנציאל למידה אקדמית ניתן לבחון באמצעות... למידה אקדמית :) והוא מאפשר למועמדים להתקבל ללימודים במגוון רחב של מסלולי לימוד.

 

יוזמת MINDUCATE בשיתוף בית הספר סגול למדעי המוח של אוניברסיטת תל אביב

 

תכנית מלגות למחקרים בינתחומיים בנושא מדעי הלמידה (Neuroscience of Learning) ​אשר יציע מודלים פורצי דרך ללימוד מותאם אישית (Personalized Education).

 

יוזמת Professional Certification

 

מאפשרת לסטודנטים ווירטואליים (לומדים שאינם סטודנטים באוניברסיטה) לצבור נקודות זכות אקדמיות לשם התפתחות אישית מקצועית. לומדים המעוניינים להעמיק את ידיעותיהם ולהעשיר את מיומנויות הלמידה והחשיבה שלהם, יכולים ללמוד קורס אקדמי מקוון ולזכות בקרדיט אקדמי של אוניברסיטת ת"א.

 

יוזמת 'מקבצי קורסים'

 

מגוון הקורסים האקדמיים המקוונים מאפשר כיום, לראשונה בעולם, לארוז מחדש את הידע האקדמי שמפיצה האוניברסיטה ולתת מענה למגמת ה-Lifelong Learning. ההתקדמות הטכנולוגית האחראית ל'מגמת ההאצה' דורשת מאיתנו ללמוד לאורך כל החיים. בתחילת הדרך אמנם מרבית הידע נצבר בבית הספר ובאוניברסיטה אך לאחר מכן עלינו להמשיך ללמוד ולהתעדכן תדיר בשינויים המהירים שהביאה עמה הדיגיטציה לכל תחום. בימים אלה בונה האוניברסיטה מסלולי 'אשכולות קורסים' שיאפשרו מודל מובנה של Nanodegrees ("ננו-תואר"), מידע נוסף אודותיהם יפורסם בהמשך.

יצירת קשר

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>